O mně

Pavel Houdek
Pavel Houdek

Jmenuji se Pavel Houdek. Miluji výzvy a pohyb dopředu. Fascinuje mě to, co člověk může dokázat a kam až se může svým umem a pílí dostat. A o tom je můj i můj podcast.

Vždy jednou za 3 týdny se posadím se zajímavou osobností ze světa fitness, sportu, kreativity, podnikání, veřejného života a dalších oborů, a vedu s ní neformální povídání. Nijak ho nestříhám a neupravuji a rozhovor nechávám více-méně volně plynout. Výsledkem jsou podcasty, které si můžete poslechnout/stáhnout na těchto stránkách.

Podcast je osobní audionahrávka, v podstatě zvuková podoba blogu. V posledních letech se jedná o stále oblíbenější podobu publikování. Nesporná výhoda podcastu je v tom, že vás nenutí sedět u počítače, ale že při jeho poslechu můžete dělat celou řadu dalších činností – běhat, vařit, nebo se starat o zahradu. Díky tomu jste nesporně produktivnější. Podcast zároveň díky své délce umožňuje jít výrazněji do hloubky než článek o několika odstavcích.

V Čechách zatím podcast příliš rozšířený není. Pomožte mi to změnit! Sdílejte epizody, doporučujte svým kamarádům a známým, zmiňte se o něm na sociálních sítích, webech apod. Děkuji!